Velký Beranov - Žďár
Výsledek utkání 2:2(2:2)
    K pátému zápase o třetí místo jsme nastupovali opět proti celku ze Žďáru. Ve velice vyrovnaném zápase jsme opět \"jenom\" remizovali. V následujících penaltových rozstřelech se zdálo že to nikdy neskončí a rozhodlo se až v devátém rozstřelu, a opět v náš neprospěch, byli jsme poraženi 5:4. Skončili jsme smolně na čtvrtém místě, rozhodně jsme nezanechali špatný dojem a za sebou nechali celky z Humpolce, Třebíče, Chotěboře a Štok. Klukům děkuji za předvedený výkon.
Branky VB:
10.01.2015
Vložil martsme

Velký Beranov - Vysočina Jihlava
Výsledek utkání 2:2(2:2)
    Čtvrtý semifinálový zápas proti Vysočině jsme hráli opatrněji, ale když jsme se ujali vedení kluci chytili druhý dech a snaha zvítězit končila několikrát na břevnu a jednou na tyčce. Po konečném hvizdu rozhodčího museli o výsledku rozhodnou penalty. Zde se bohužel nepotvrdilo že lepší vyhrává a museli jsme přijmout porážku 3:2 na penalty. Se slzami v očích jsme opouštěli hrací plochu za bouřlivého potlesku diváků.
Branky VB:
10.01.2015
Vložil martsme

Velký Beranov - Žďár
Výsledek utkání 1:6(1:6)
    Třetí zápas jsme začali trochu nervozně a s vidinou poraženého soupeře z předešlého turnaje v Přibyslavi jsme po třech minutách prohrávali 3:0, zápas jsme přehodnotili a vzhledem k hodnocení (postupovalo mužstvo s nejvyšším počtem vstřelených branek) jsme soustředili hru proti bezchybné obraně se snahou vstřelit co nejvíce gólů. Nakonec se nám podařilo vstřelit jeden gól, který byl nakonec postupový.
Branky VB:
10.01.2015
Vložil martsme

Velký Beranov - Chotěboř
Výsledek utkání 0:0(0:0)
    Ke druhému zápasu turnaje konaného v Novém Veselí 3.1.2015 jsme nastoupili proti futsalovému oddílu z Chotěboře s jistým respektem a snažili jsme se nedostat gól. To jsme splnili a získali potřebný bod.
Branky VB:
10.01.2015
Vložil martsme

Vleký Beranov - Humpolec
Výsledek utkání 3:1(3:1)
    První zápas turnaje konaného v Novém Veselí 3.1.2015 se odehrál jednoznačně v naší režii. Sestava Velkého Beranova : Hegner Dominik, Zeman Matěj, Trnka Lukáš, Řežábek Jakub, Kučera Vojtěch, Altrichter Jakub a Motruk Roman.
Branky VB:
10.01.2015
Vložil martsme

Registrovaných uživatelů - 101 | registruj se
Už. jméno
Heslo